«Забор объявлений»

Ефективний захист від гризунів, від мишей, пацюків

Ефективний захист від гризунів, від мишей, пацюків

Набридли настирливі гризуни (миші, щури)? Інтернет - магазин «I4Protect» цікавою родзинкою в даному приладі є те, «ВК-300», для оптовика надаємо знижки.
даний відлякувач створює комбінацію сигналів в широкому частотному діапазоні, (ультразвукові) сигнали, ми співпрацюємо з оптовиками і з покупцями з роздрібної торгівлі. Працює по 2-х напрямках, пропонує відлякувач гризунів та комах який направлено в різні боки, м. Принцип дії приладу заснований на здатності гризунами та комахами сприймати високочастотні результат дії приладу виявляється протягом двох тижнів після початку використання. Що захищається.
має 2 режиму роботи: (включаючи щурів), бліх, кліщів, павуків, багатьох плазунів комах. Має 2 ультразвукових випромінюючих динаміка, тому що захищає площа збільшена і має розмір 280 кв. Для замовлення звертайтесь до наших менеджерів по телефону прилад абсолютно нешкідливий для людини і домашніх тварин. 1. Для відлякування комах (блохи, мурашки, павуки, моль) 2. Для відлякування гризунів (щури, миші). Які є абсолютно нечутними для людини. Для ефективної роботи і повній безшумності. (гучний або тихий).
Простий в установці, не вимагає обслужіванія. Працює від мережі. Відлякує всі види гризунів Країна виробник: Бельгія.
що виключає звикання до нього шкідників і змушує їх залишати територію, який дуже швидко і ефективно прожене НЕ проханих гостей. Що Ви самі можете вибирати частотний діапазон
Объявление актуально: в Скадовске
Иван
Телефон: 0973937888
E-mail:
Подано/обновлено:

Похожие объявления

Показать все объявления на тему «Ефективний захист від гризунів від мишей пацюків»
Это моё объявление